מפקח בניה בפרויקט מעליות

מפקח בניה 

מפקח בניה היא פונקציה מקצועית שאותה כדאי וחשוב למצוא בכל פרויקט בניה מכל סוג, וכמעט בכל היקף, והתקנת מעלית היא בהחלט אחת ממשימות הבניה שבהן בהחלט ישנו ערך למפקח בניה, גם בהיבטי בטיחות כמובן אבל גם בהיבטי תפעול ואסתטיקה. אם אתם נכנסים לתהליך של התקנת מעלית, אתם בהחלט רוצים שאת הפרויקט ילווה מפקח בניה המתמחה במעליות , בעל ההסמכה הרשמית הנדרשת ובעל ההתמחות הראויה בתחום המעליות.

 

מדוע נדרש מפקח בניה להוספת  מעלית?

התקנת מעלית היא משימה הנדסית מורכבת ועל אף הפרקטיקות המסודרות והשגרתיות הקיימות, ישנו צורך בפיקוח על תהליך הביצוע בשטח ובווידוא כי כל הפעולות מבוצעות על פי העקרונות ההנדסיים המקצועיים ומבלי לחסוך בכסף או בזמן על חשבון הלקוח או על חשבון איכות העבודה. מפקח בניה הוא הגורם המקצועי שנמצא בשטח ומוודא כי כל הפעולות מבוצעות כשורה, ובכלל זה על פי תכנית הבנייה ועל פי היתר הבניה שניתן לפרויקט, על פי העקרונות ההנדסיים והסטנדרטים האסתטיים והמבניים הנדרשים וכמובן על פי כל התנאים הנדרשים על מנת להבטיח שימוש בטוח במבנה לאורך זמן.

בהתקנת מעלית ישנם אתגרים יוצאי דופן, שאי עמידה בהם משמעותה סיכון ממשי וישיר למשתמשים במעלית ובמבנה בכלל. מן הסתם, סביר להניח שאנשי המקצוע העוסקים במלאכת התקנת המעלית נוקטים בכל האמצעים הנדרשים בכדי להבטיח התקנה איכותית ובטוחה של המעלית, ויחד עם זאת, ישנן גם לא מעט נקודות בהן הם עשויים "להחליק" או "לעגל פינות" כי על סמך הניסיון שלהם מדובר בנקודות חסרות משמעות שאפשר לחסוך בהן כסף וזמן רב.

מפקח בניה לעינב מעליות ניהול פרויקטים בבניה הוא בדיוק איש המקצוע שתפקידו לוודא שדבר כזה לא קורה, וכי שום שלב בתהליך ההתקנה אינו מוחלק או מעוגל, וכי כל שלב ושלב מבוצע על פי כל הדרישות והסטנדרטים הראויים. המשמעות היא שמפקח בניה כזה הוא לא האינטרס של מתקיני המעליות, אלא שלכם הלקוחות באופן ישיר. זהו איש המקצוע המייצג את האינטרסים שלכם וזהו הנציג שלכם בפרויקט, על מנת לוודא שהכל מתבצע על פי ההזמנה, על פי התכנית, על פי כל מה שהובטח לכם ועל פי כל הכללים המקצועיים הרלוונטיים.

 

לא יוצאים לפרויקט של התקנת מעלית ללא שבוחרים תחילה מפקח בניה . מצאו את מפקח הבניה המתאים למשימה זו ושימו לב כי אתם הם אלה שבוחרים אותו, ואתם הם אלה שמשלמים לו את שכרו.

התקנת מעלית בבניין קיים

השארת תגובה