מעלית ניידת למפעלים

התקנה ותחזוקה של מעליות זה לא משחק! בחרו נכון –
עינב מעליות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב השאירו פרטים ונחזור אליכם

מעלית ניידת למפעלים היא למעשה מעלית משא ייחודית. מעלית זו מאפשרת סחיבה והעברה של משאות כבדים במיוחד. היא מאפשרת שינוע של ציוד, חומרי גלם, מזון, סחורה ועוד. מה היתרונות של מעלית זו ומדוע כדאי להשתמש בה?

מדוע צריך מעלית ניידת במפעלים ומחסנים?

במפעלים ובמחסנים יש שימוש בכלים כבדים מאוד ובסחורות כבדות. על מנת להצליח לשנע את הציוד הכבד ולהעבירו ממקום למקום יש צורך בכלי מיוחד לשם כך. מעלית ניידת למפעלים היא הפתרון הטוב ביותר. היא נושאת משקלים כבדים מאוד, מגיעה לגבהים של כמה קומות ויכולה לנוע ממקום למקום בקלות – מה שהופך את העבודה לקלה עבורכם.

כיצד מורכבת מעלית ניידת למפעלים?

על מנת להתקין מעלית משא יש לקבל אישורים מתאימים וכמובן להתאים את סוג המעלית לצרכים ולתנאי השטח הקיימים במפעל או במחסן. לאחר שמתקבלים האישורים המתאימים ניתן להתקין מעלית ניידת במפעל.

מהם היתרונות של מעלית ניידת?

למעלית ניידת ישנם יתרונות רבים בתור מעלית משא ייחודית במפעלים תעשייתיים-

·        איכות – מעליות משא ניידות הן מעליות איכותיות במיוחד. הן עמידות בפני מגוון רחב של פגיעות ובדרך כלל תוכלו להנות מהן ולא תסבלו מתקלות כלל.

·  בטיחות – מעליות משא ניידות הן בטיחותיות מאוד למשתמשים בהן. אתר בנייה או מפעל יכול להיות מקום עם הרבה סכנות. צריך לדעת להשתמש בכלים השונים ולמנוע את הסכנות השונות. המעלית הניידת מאפשרת שימוש בטוח להעברת סחורות, ציוד, חומרי גלם שונים ועוד. מעליות אלה עומדות בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

·  משקל – מעליות המשא יכולות לשאת משקלים כבדים שמגיעים עד 8 טון!

· נוח- השימוש במעלית הניידת הוא נוח מאוד. בזכות מעליות אלה ניתן להעביר משקלים כבדים במיוחד בפשטות ובמהירות.

במה כרוכה אחזקה שוטפת של מעלית ניידת?

אחזקה שוטפת של מעלית ניידת היא אחד הדברים החשובים ביותר. המעלית הניידת נשחקת במשך הזמן ולכן חשוב מאוד לא להזניח את האחזקה השוטפת בה. אחזקת המעלית כוללת שימון רכיבים, בדיקה של תקינותם ובמקרה הצורך החלפה של חלקים תקולים או שחוקים. בנוסף לכך, יש לבדוק את מעגלי הבטיחות, את חיבורי החשמל והארקה, את מיקום המעלית, את נקודות העצירה ואת הדלתות שלה לוודא שכל אלה עובדים כשורה. כמו כן יש לנקות את מערכות המעלית השונות. חשוב מאוד שתחזוקת המעלית תתבצע על ידי אנשי מקצוע שיודעים לבצע את העבודה ולא יפספסו אף שלב הכרחי בתחזוקה.

מה כללי הבטיחות למעלית ניידת?

כללי הבטיחות למעלית ניידת כוללים אחזקה שוטפת, שמירה על המשקל המקסימלי אותו מסוגלת המעלית לסחוב, בדיקה שוטפת על ידי טכנאי. כמו כן, חשוב שהאחראים ידעו להשתמש במעלית המשא על מנת לא לסכן את הסובבים אותם.

כיצד משיגים מעלית ניידת למפעלים?

קיימות מגוון חברות המספקות שירותים של מעליות משא למפעלים. תוכלו לרכוש או לשכור מעליות משא במידה ואתם צריכים אחת באופן חד פעמי. חשוב מאוד לבחור במעלית שמתאימה לצרכים שלכם. יש סוגים שונים וגדלים שונים, לכן התאימו את המעלית לצרכים שלכם.

על מנת לבחור חברה וודאו כי החברה אמינה ומספקת מוצרים איכותיים. כמו כן, בדקו כי המוצרים של החברה עומדים בתקני הבטיחות השונים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב השאירו פרטים ונחזור אליכם

עינב מעליות

חברה מובילה בתחום המעליות. חברתנו קמה על מנת לענות על הצורך הקיימים במאות אלפי בתים משותפים ובתים פרטיים המעוניינים להוסיף מעלית לביתם, הוספת המעלית לא רק מעלה את איכות החיים אלא גם משביחה את שווי הנכס שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מהו זחליל מדרגות?

מעלון זחליל הוא מכשיר ייחודי שמטרתו היא לאפשר תנועה של כיסאות גלגלים על מדרגות. המעלון הוא פיתוח מיוחד אשר מאפשר ליושבים בכיסאות גלגלים לרדת ולעלות

לקריאת המאמר »

חברת מעליות בחריש

רובנו נתקלנו בנושא לפחות פעם אחת בחיינו כאשר הבית או הבניין שלנו עבר שיפוץ מקיף וכחלק מהשיפוץ החליטו בועד הבית להחליף את המעלית הישנה או

לקריאת המאמר »

חברת מעליות בעומר

רובנו נתקלנו בנושא לפחות פעם אחת בחיינו כאשר הבית או הבניין שלנו עבר שיפוץ מקיף וכחלק מהשיפוץ החליטו בועד הבית להחליף את המעלית הישנה או

לקריאת המאמר »