מעלית הידראולית

אם אתם מעוניינים להתקין מעלית בבית פרטי או במבנים קטנים יותר מבניינים רבי קומות, חשוב שתדעו כי התקנת מעלית הידראולית יכולה להיות מושלמת עבורכם! אבל מה זה בכלל אומר וכיצד מתקינים? הכל בהמשך.

מעלית הידראולית – מה זה אומר?

מעלית הידראולית הינה בעצם כזאת אשר מתאימה למבנים קטנים והיא מופעלת על ידי שימוש בשמן ובטכניקות חדשניות לתפעול המעלית. חשוב לדעת כי מעלית רגילה היא כזאת אשר מופעלת על ידי חדר מנועים שמפעיל את העלאתה והורדתה כמו גם שבחדר זה ישנן כל התשתיות להפעלת המעלית, בזמן שמעלית הידראולית מופעלת על ידי שימוש בלחץ שמן כאשר היא מתבססת על בוכנה גדולה שמעלה אותה לגובה.

מי המציא את השיטה?

שיטת הפעלת מעלית הידראולית הומצאה בשנת 1967 על ידי מהנדס צרפתי אשר רצה לאפשר שימוש במעליות גם בחללים חיצוניים. את המעלית ניתן למצוא במפעלים, חללי תעשייה, מחסנים, מפעלי רכב,  במוסכים ובכל מקום בו נדרש להרים אלמנטים כבדים לגובה.

כיום במעליות הידראוליות משתמשים בבתים פרטיים בהם אין מקום לבנות חדר מכונות כמו בבניינים גדולים.

השימושים השונים של מעלית הידראולית

מעליות מסוג זה מתאימות למגוון שימושים, ביניהם:

שימוש בבתים פרטים – מי שיש לו בית פרטי רב קומות ורוצה להפכו לנגיש יותר, יוכל לבצע התקנה מסוג זה.

מבנים ציבוריים – גם מבנים ציבורים ומוסדות בהם קשישים ובעלי מוגבלויות יזדקקו למעלית כזאת.

מפעלים וחללי ייצור – במפעלים וחללי ייצור בהם יש להרים אלמנטים לגובה ניתן להתקין מעלית הידראולית.

שימוש חיצוני למבנים קטנים – מי שירצה ליהנות ממעלית קטנה למבנים ציבוריים יוכל להשתמש בטכנולוגיה הידראולית לשם תפעול המעלית.

כיצד מתקינים מעלית הידראולית?

כיום אין יותר מידי חברות מקצועיות אשר עוסקות בהתקנת מעלית הידראולית,עם חברת מעליות אך בחיפוש אחר חברות בנייה ושיפוצים טובות או חברות מנוסות בתחום: תוכלו למצוא כאלה שיוכלו להציע לכם מגוון סוגי מעליות הידראוליות לבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מוסדות, מפעלים, חללי ייצור ומבני תעשייה.

כיום אפשר להתאים כל סוג מעלית לכל צורך, תוך בחירה בדרך שבה המעלית תפעל וזאת ללא צורך בחדר מעליות כמו בבנייני מגורים או בניינים גדולים וגבוהים.

עיצובים שונים של מעליות הידראוליות

כיום ניתן לבחור שלל עיצובי מעליות החל מעיצובי עץ, זכוכית, פורמייקה, ובשלל עיצובים, גדלים ומידות תוך שחשוב לשים לב כי אנשי המקצוע המומחים בתחום עומדים בכל תווי התקן וההנחיות המחמירות בעת בניית מעלית לכל מטרה ובנייה באמצעות קבלת האישורים הדרושים ותכניות הנדסיות לבנייה והתקנה כמו גם הצגתם למהנדס העיר.

לסיכום, מעלית הידראולית משמשת פתרון מושלם להעלאת משקלים גבוהים לגובה, לכן רבים מחפשים את החברה המקצועית ביותר לצורך המשימה.

מעלית הידראולית

 

השארת תגובה