מעלית הידראולית- מחיר

מעלית הידראולית מחיר

אחד החסמים המרכזיים בהתקנת מעליות במבנים קטנים יחסית הוא גודל המנגנון לתפעול המעלית. מנגנון זה כולל כבלים עבים וארוכים, משקולות גדולות ומנוע רב עוצמה שאמור להניע את המעלית במסלולה. במקרים רבים, לצורך שילוב המנגנון במבנה, יש צורך בביצוע שיפוץ מקיף להכנת פיר למעלית על המנגנון המגיע איתה, ובמקרים קיצוניים מהווה המנגנון גם חסם להתקנת המעלית בכלל. הפתרון במקרים אלה הוא מעלית הידראולית העובדת על לחץ שמן ללא כבלים וללא משקולות. מעלית זו מבוססת על זרוע טלסקופית מרכזית עליה מונח תא הנוסעים, כשבאמצעות לחץ שמן גבוה, ניתן למתוח את הזרוע ולהחזירה למצב סגור, מה שמאפשר את העלאת והורדת תא הנוסעים.

 

האם מעלית הידראולית הוא הפתרון המתאים לכם?

ככלל, מעלית הידראולית היא מעלית לכל דבר ועניין, וממלאת את תפקידה בצורה נהדרת. יחד עם זאת, מעלית זו מתאימה יותר למשימות ביתיות או למבנים בהם התנועה היא מוגבלת יחסית. כך למשל, בקניון או בבניין משרדים נראה בדרך כלל מעליות מכאניות שבנויות לעומסים גבוהים יותר של משקל ותדירות שימוש, בעוד שבמבנים פרטיים ניתן למצוא יותר מעליות הידראוליות. בבחירת מעלית הידראולית מחיר הופך להיות שיקול מעט יותר שולי בגלל עלותה הנמוכה, אך עדיין מדובר בפרויקט שמצריך תקציב מתאים והכנה מתאימה של המבנה.

 

כמה עולה מעלית הידראולית?

בין שאתם בוחרים במעלית רגילה ובין שאתם מעדיפים תוספת מעלית הידראולית מחיר הוא פרמטר חשוב ומרכזי בתהליך קבלת החלטת הקנייה. בהיבט זה חשוב להדגיש כי מעלית הידראולית היא בדרך כלל זולה יותר ממעלית מכאנית, פשוט מכיוון שהמעלית מבוססת על מנגנון פשוט הרבה יותר וקל יותר לתפעול. החיסכון בעלות נובע לא רק מהעלות של המעלית עצמה, אלא גם מהעלויות ההיקפיות הנדרשות להתקנת המעלית. כך למשל, כדי להתקין מעלית מכאנית ייתכן שתצטרכו לבצע שיפוץ מקיף להכנת פיר המעלית והכנת מקום למנגנון המסורבל שלה, בעוד שבהתקנת מעלית הידראולית תצטרכו מקום למעלית עצמה בלבד, כשהמנגנון עצמו מותקן בתחתית המעלית, בחפירה קטנה המבוצעת בקרקע שמתחתיה.

 

היכן ניתן להזמין מעלית הידראולית?

הזמנת מעלית הידראולית מחיר אטרקטיבי ובדיקת רמת בטיחות של המעלית, הן פעולות שאתם רוצים לבצע בליווי של גורם מקצועי המכיר את עולם המעליות לפני ולפנים. בבחירת מעלית, בהכנת השטח לקראת התקנתה, בהתקנתה ובתחזוקתה, ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון, פרמטרים שהאדם מן השורה כלל אינו מכיר ואינו בקיא בהם. בהתאם לכך, את כל התהליך של תכנון המעלית, הקמת המעלית, בחירת המעלית הנכונה בהתאם לתקציב, לצרכים ולנושאי בטיחות, כדאי לבצע בסיוע גורם מקצועי שיהיה אחראי על התהליך כולו, כולל הוצאת היתרי בנייה על פי הצורך, גיוס קבלנים ואנשי מקצוע, פיקוח על תהליך ההקמה ולבסוף גם קיבוע שגרה של תחזוקה למעלית ההידראולית על פי התקן הישראלי הרלוונטי.

מעלית הידראולית- מחיר

השארת תגובה