חברת מעליות

התקנה ותחזוקה של מעליות זה לא משחק! בחרו נכון –
עינב מעליות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

אם אתם מתגוררים במבנה שאין בו מעלית, אתם בוודאי יודעים עד כמה מעלית תשפר את חייכם ואת חייהם של האנשים במבנה, שכן עלייה של כמה קומות ברגל, נישאת אופניים, עגלות, סלים ושלל פעולות שמצריכות כושר שיא – הופכות לקשות מנשוא! בעיקר שמדובר בעלייה במעלה גרמי מדרגות רבים.

כיום, גם במבנים ישנים מתבצעת הוספת מעלית על ידי חברת מעליות מקצועית וזאת כדי לשפר את איכות החיים במבנה, תוך שפעולה זאת תסייע להעלות את ערך הדירות ב 20 אחוזים לפחות!

אבל כיצד מבין שלל חברות להוספת מעליות בוחרים את הטובה מכל? הפרטים בהמשך!

מחפשים חברת מעליות?  – כך תבחרו את החברה הנכונה!

מזל טוב! החלטתם כי הגיע הזמן להוסיף מעלית במבנה וזאת לאחר שכינסתם את כלל הדיירים לאסיפה, סיכמתם את הנושא, קיבלתם הסכמה לביצוע הפעולה מ 70 אחוזים מדיירי המבנה וחילקתם את התשלום בצורה הוגנת כך שבעלי הדירות בקומות העליונות יישאו באחוז גבוה מהתשלום, והדיירים בקומות התחתונות ישתתפו במימון, אך במעט.

כעת לאחר כל ההחלטות וההסכמים – חשוב לבחור חברת מעליות מקצועיות וכזאת שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר! אבל כיצד בוחרים חברת מעליות טובה ומקצועית? הנה כמה דגשים שחשוב לשים אליהם לב:

ניסיון ומקצועיות – זה נכון, כיום לא חסרות חברות קבלן ובנייה אשר טוענות כי הן הטובות ביותר והן אלה שיבצעו את העבודה בצורה נכונה. עם זאת חשוב תמיד לבחור חברות שיש להן ניסיון . בחירת חברות שיש להן רזומה עשיר בבניית והוספת מעליות בבניינים קיימים חשובה מאד, שכן נושא הוספת מעלית הינו דבר מורכב הדורש ידע ופרקטיקה נכונה על מנת לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר.

קבלת אישורים – שימו לב כי החברה עובדת ופועלת לפי האישורים שקיבלתם להתקנת מעלית בבניין הקיים, תוך הצמדות לתכנית הנדסית אשר בדרך כלל מסופקת ממהנדס וקוסנטרקטור מומחים בהתקנת מעליות. שימו לב כי ישנן חברות שיספקו גם את התכנית ההנדסית וישנן כאלה שישכרו שירותים של מהנדס חיצוני.

מה לבדוק לפני שבוחרים חברה?

עבודה על פי כל התקנים – כאשר מבצעים התקנת מעלית בבית משותף, ישנן מגוון מידות, תקנים וסטנדרטיים שיש להיצמד אליהם, כמו למשל התקנת מעלית ברוחב של לא פחות מ 120 סנטימטרים ואורך של 150 סנטימטרים לפחות. חשוב לבדוק ולחקור קצת אודות מידות סטנדרטיות של מעליות, כמו גם סוגים ושיטות הרכבה.

התאמה לצרכים שלכם – מומלץ לקיים פגישת עבודה עם החברה הקבלנית ולתכנן יחדיו את המעלית, כך שהיא תתאים לצרכים של דיירי הבניין. לדוגמא: אם יש אדם בעל מוגבלות בבניין, חשוב שהמעלית תתאים לצרכים שלו, כמו גם שהסטנדרט של מעליות חייב להתאים לבעלי מוגבלויות ולכניסה של כסאות גלגלים, כמו גם עזרים אחרים.

קבלן שיפוצים ובנייה רשום – וודאו כי קבלן הבנייה שאתם בוחרים לבניית המעלית או החברה המקצועית יהיו רשומים ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, שכן רישום זה מעיד על אמינות ואיכות החברה.

 

לסיכום, חברת מעליות טובה הינה כזאת אשר נחשבת מומלצת, מנוסה ומקצועית. לכן יש לשים את הדגש על כל אלה בזמן שאתם בוחרים את הטובה ביותר להתקנת מעלית.

חברת מעליות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב השאירו פרטים ונחזור אליכם

עינב מעליות

חברה מובילה בתחום המעליות. חברתנו קמה על מנת לענות על הצורך הקיימים במאות אלפי בתים משותפים ובתים פרטיים המעוניינים להוסיף מעלית לביתם, הוספת המעלית לא רק מעלה את איכות החיים אלא גם משביחה את שווי הנכס שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מהו זחליל מדרגות?

מעלון זחליל הוא מכשיר ייחודי שמטרתו היא לאפשר תנועה של כיסאות גלגלים על מדרגות. המעלון הוא פיתוח מיוחד אשר מאפשר ליושבים בכיסאות גלגלים לרדת ולעלות

לקריאת המאמר »

חברת מעליות בחריש

רובנו נתקלנו בנושא לפחות פעם אחת בחיינו כאשר הבית או הבניין שלנו עבר שיפוץ מקיף וכחלק מהשיפוץ החליטו בועד הבית להחליף את המעלית הישנה או

לקריאת המאמר »