איך לבחור חברה לשירותי אחזקת מעליות בבנייני משרדים?

 

מנהלים בניין משרדים או שוכרים משרד בבניין כזה? כשאתם עומדים לבחור חברה לשירותי אחזקת מעליות, אל תדלגו על הנקודות הבאות.

בכל בניין משרדים מודרני קיימת לפחות מעלית אחת ולעתים יותר. גם כאשר מדובר בבנייני משרדים ישנים, יש מקרים רבים בהם הבעלים בוחרים לשפץ ולהוסיף מעלית. היתרונות של מעלית בבניין משרדים מובנים מאליהם. המעלית מסייעת לעובדים בבניין לעלות ולרדת במהירות וללא מאמץ פיזי, במיוחד לאלו ששוכרים משרד בקומות הגבוהות, היא מנגישה את המעבר לקומות השונות לאוכלוסייה מבוגרת, נכים ובעלי מגבלת תנועה והיא מאפשרת גם העלאה של ציוד או סחורה בקלות. עם זאת, הסיפור אינו מסתיים בהתקנת המעלית, אלא יש צורך להמשיך ולתחזק אותה באופן שוטף ולשם כך צריך לדעת איך לבחור חברה לאחזקת מעליות.

שירותי אחזקה של בנייני משרדים ומעליות המשרדים

כאשר אתם עומדים לבחור חברה לאחזקת מעליות, ההמלצה הראשונה היא לחפש חברה המספקת שירותי אחזקה למעליות בבנייני משרדים. יש הבדל בין חברות אחזקה הנותנות שירות לבנייני מגורים לחברות אחזקה המתמחות בבנייני משרדים, הן מבחינת הדרישות והן מבחינת כוח האדם והציוד המקצועי.

הנקודה השנייה היא לא להתמקד דווקא בחברות המספקות שירותי אחזקת מעליות התקנת מעליות בלבד. כאשר מדובר בבניין משרדים ישנו יתרון גדול בהעסקת חברת אחזקה המספקת שירותי אחזקה כלליים לצד תחזוקת המעלית. חברה כזו תוכל לדאוג לניקיון השוטף של הבניין, לטיפוח המרחב הציבורי, להברקת חלונות גם כאשר מדובר בחלונות גבוהים, בביצוע פוליש לרצפות, לשירותי הדברה תקופתיים ולתחזוקה וטיפול בכלל המערכות בבניין, כולל מערכות מיזוג, אינסטלציה, חשמל וגם מעליות.

התקנת מעליות בבניין משרדים

הנקודה השלישית היא לברר מה בדיוק כלול בשירות אחזקת מעליות שהחברה מספקת. כאשר מעלית נתקעת, זה יכול לשבש את מהלך היום לכל אלו העובדים בקומות הגבוהות, גם אם יש מעלית נוספת. העומס שייווצר על המעלית התקינה יכול לגרום לאי שקט וגם להרחיק לקוחות אשר מגיעים לקבל שירות מאחד המשרדים אך לא רוצים להתעכב או לאחר בגלל המעלית. במקרה כזה, יכולה להיגרם לכם עגמת נפש רבה אם תגלו שהחברה ששכרתם לאחזקת מעליות מספקת אך ורק שירותי ניקיון למעלית ולא שירותי תיקונים. לכן, ודאו מראש שהחברה עוסקת גם בהזמנת שירותי תיקונים מקצועיים וגם בניקיון המעלית.

לסיום, שירותי אחזקת מעלית בבניין משרדים צריכים לכלול גם ביצוע של בדיקות תקופתיות, על פי התדירות הנדרשת, כדי לוודא שהמערכות תקינות ופועלות היטב.

 

התקנת מעלית בבניין קיים

השארת תגובה